x
Vrei să călătorești sau să trimiți un colet?
+40770319185 WhatsApp
Plecare
Sosire
La data de
CAUTA
Filtre
Filtre
Last minute
Wifi
Masa
Tv
AC
Microbus
Autocar
La domiciliu
Colete
Platforma
Pret max.
Eur
Reseteaza filtrele
Afiseaza rezultate

Transport persoane Rostock Romania

Transport persoane Rostock Romania. Bilete last minute la autocar sau microbuz zilnic din Rostock in Romania.

Ofertele de transport persoane din Rostock Romania sunt puse la dispozitie de transportatorii care au linie pe aceasta ruta. Va oferim posibilitatea de a rezerva bilete la autocar sau microbuz online sau sunati la 0770.319.185 pentru rezervare telefonica.

Plecari in fiecare Duminica
Plecare din
Rostock, Germania
Duminica, 25 Oct ora 21:00
Plecari in fiecare Duminica
GARA
Autocar etajat 80 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Arad, Romania
Duminica, 25 Oct ora 21:00
Arad, Romania
Luni, 26 Oct ora 16:00
Gara - langa locomotiva medievala
4 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
reduceri pentru copii
Plecari in fiecare Luni
Plecare din
Rostock, Germania
Luni, azi, 19 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Luni
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Alba Iulia, Romania
Luni, azi, 19 Oct ora 16:00
Alba Iulia, Romania
Marti, 20 Oct ora 16:00
Alba Iulia
4 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
Poimaine
Plecari in fiecare Miercuri
Plecare din
Rostock, Germania
Miercuri, 21 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Miercuri
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Alba Iulia, Romania
Miercuri, 21 Oct ora 16:00
Alba Iulia, Romania
Joi, 22 Oct ora 16:00
Alba Iulia
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
Plecari in fiecare Vineri
Plecare din
Rostock, Germania
Vineri, 23 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Vineri
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Alba Iulia, Romania
Vineri, 23 Oct ora 16:00
Alba Iulia, Romania
Sambata, 24 Oct ora 16:00
Alba Iulia
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
Plecari in fiecare Duminica
Plecare din
Rostock, Germania
Duminica, 25 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Duminica
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Alba Iulia, Romania
Duminica, 25 Oct ora 16:00
Alba Iulia, Romania
Luni, 26 Oct ora 16:00
Alba Iulia
4 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
Plecari in fiecare Duminica
Plecare din
Rostock, Germania
Duminica, 25 Oct ora 21:00
Plecari in fiecare Duminica
GARA
Autocar etajat 80 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Alba Iulia, Romania
Duminica, 25 Oct ora 21:00
Alba Iulia, Romania
Luni, 26 Oct ora 21:00
Peco Europas pe centura orasului
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
reduceri pentru copii
Plecari in fiecare Duminica
Plecare din
Rostock, Germania
Duminica, 25 Oct ora 21:00
Plecari in fiecare Duminica
GARA
Autocar etajat 80 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Bistrita, Romania
Duminica, 25 Oct ora 21:00
Bistrita, Romania
Marti, 27 Oct ora 1:00
Peco OMV de la Han
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
reduceri pentru copii
Plecari in fiecare Luni
Plecare din
Rostock, Germania
Luni, azi, 19 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Luni
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Cluj Napoca, Romania
Luni, azi, 19 Oct ora 16:00
Cluj Napoca, Romania
Marti, 20 Oct ora 13:00
Cluj
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
Poimaine
Plecari in fiecare Miercuri
Plecare din
Rostock, Germania
Miercuri, 21 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Miercuri
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Cluj Napoca, Romania
Miercuri, 21 Oct ora 16:00
Cluj Napoca, Romania
Joi, 22 Oct ora 13:00
Cluj
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
Plecari in fiecare Vineri
Plecare din
Rostock, Germania
Vineri, 23 Oct ora 16:00
Plecari in fiecare Vineri
Rostock, Germania
Microbuz cu 8, 12 si 16 locuri
Destinatie
Rostock, Germania     Cluj Napoca, Romania
Vineri, 23 Oct ora 16:00
Cluj Napoca, Romania
Sambata, 24 Oct ora 13:00
Cluj
3 / 5
Cursa adaugata acum 1225 zile
 
 
 
 
 
 
La Destinatie © 2019 · Termeni si conditii · Setări de confidențialitate (GDPR) · Contact · Esti transportator? Inscrie-te